LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd ca 95 cm.

355413. LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd ca 95 cm.

Höjd utan kedja ca 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd utan kedja ca 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 566