MATSALSMÖBEL, 5 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

355402. MATSALSMÖBEL, 5 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord 96x96, höjd 73.
3 iläggsskivor bredd 63,5
4 stolar höjd 88 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord 96x96, höjd 73.
3 iläggsskivor bredd 63,5
4 stolar höjd 88 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 185