Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Vapen & Militaria
Blankvapen
HIRSCHFANGER, Tyskland, 1700-tal, handtag med förgyllt fäste.
355375. HIRSCHFANGER, Tyskland, 1700-tal, handtag med förgyllt fäste.
Längd 58 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 58 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 235