USM Haller, konferensbord/bord.

3553749. USM Haller, konferensbord/bord.

USM Haller konferensbord/bord, laminerat trä. stål

Mått ca.: h 74 cm, b 175 cm, djup 75 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521