ARMBAND, ÖRHÄNGEN och BROSCHER, 6 delar, silver, Thailand, 1950-tal. Vikt 198 gram.

355316. ARMBAND, ÖRHÄNGEN och BROSCHER, 6 delar, silver, Thailand, 1950-tal. Vikt 198 gram.

1 st armband med flätade ormlänkar, längd 18 cm
1 par örhängen med filigranarbete, diameter ca 2 cm.
1 st armband, längd 17 cm, bredd 2,5 cm.
1 st armlänk, längd 19 cm.
1 st brosch, 4 x 2,5 cm.
1 st ring, storlek 18,2 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st armlänk, längd 19 cm.
1 st brosch, 4 x 2,5 cm.
1 st ring, storlek 18,2 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 912