JORDGLOB, "Kombi Globen", fysisk och politisk jordglob, Generalstabens litografiska anstalt. 1900-talets mitt.

355295. JORDGLOB, "Kombi Globen", fysisk och politisk jordglob, Generalstabens litografiska anstalt. 1900-talets mitt.

Med belysning, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med belysning, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 175