PLÅTBURKAR julmotiv, 2 st 1900-talets början.

355292. PLÅTBURKAR julmotiv, 2 st 1900-talets början.

2 st Burkar 1900-talets första hälft.

Slitage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage skador.

Antal besök: 973