SERVIS, 95 delar, porslin, "Wasa", Hackefors.

3552773. SERVIS, 95 delar, porslin, "Wasa", Hackefors.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 23 assietter, kanna, såsskål med lock, 6 uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, 23 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål och gräddkanna.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 639