12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 23 assietter, kanna, såsskål med lock, 6 uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, 23 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål och gräddkanna.
Bruksslitage. Enstaka nagg.
Bruksslitage. Enstaka nagg.