ULF GRIPENHOLM. litografi, singerad numrerad 36/210 samt daterad 84.

355275. ULF GRIPENHOLM. litografi, singerad numrerad 36/210 samt daterad 84.

Bildyta ca 49 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 49 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Antal besök: 1 407