REINHOLD LJUNGGREN. Litografi.

3552758. REINHOLD LJUNGGREN. Litografi.

Stadsmotiv, signerad, daterad 88, numrerad 270/310. 37x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 324