GREGOR HELLBERG. "Carlos", olja på duk, signerad Gregor -75.

3552600. GREGOR HELLBERG. "Carlos", olja på duk, signerad Gregor -75.

61 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 92 cm.

Antal besök: 199