STOP, militär, tenn/porslin, Tyskland, daterad 1911-1913.

355237. STOP, militär, tenn/porslin, Tyskland, daterad 1911-1913.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 919