AXEL LIND. "Grön är Caribien", olja på duk, signerad.

3552369. AXEL LIND. "Grön är Caribien", olja på duk, signerad.

65 x 100 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 468