SOLBÄDDAR, 1 par, 1960/70-tal.

3551973. SOLBÄDDAR, 1 par, 1960/70-tal.

Stomme i metall. Klätt i tyg. Hopfällbara.
Längd ca 190 cm. Bredd ca 70 cm. Höjd upp till ca 80 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smärre skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 601