SALONGSGRUPP, 4 delar, Karl Johan, 1900-tal.

35518. SALONGSGRUPP, 4 delar, Karl Johan, 1900-tal.

Björk. Soffa, längd 220 cm. Klaffbord, längd 110 (26x2), bredd 77, höjd 71 cm. 2 karmstolar med stoppad sits.

Mindre stötskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 174