IVAR MORSING. Tjurfäktaren, olja på pannå, signerad och daterad 1962.

355189. IVAR MORSING. Tjurfäktaren, olja på pannå, signerad och daterad 1962.

18 x 38 cm.

Mindre slitage.
Ytsmuts.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 38 cm.

Mindre slitage.
Ytsmuts.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 1 403