YTTERFODER med FAT, porslin, Kina.

355177. YTTERFODER med FAT, porslin, Kina.

Diameter ca 25, total höjd (inkl. fat) ca 21 cm.

Slitage, fläckar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, nagg.

Antal besök: 753