LJUSSTAKE, mässing, Skultuna No 63.

355176. LJUSSTAKE, mässing, Skultuna No 63.

På kulfötter. Svärtat skaft. Höjd 25 cm.

Bruksslitage, repor på trät.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor på trät.

Antal besök: 1 678