STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

355172. STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 91,5 cm.

Slitage, stötmärken, senare bemålning. Sits med sprickor. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 91,5 cm.

Antal besök: 419