KARMFÅTÖLJ, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft.

355158. KARMFÅTÖLJ, Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft.

Björk. Sits med brodyr.

Slitage, dyna med smärre fläckar. Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk. Sits med brodyr.

Antal besök: 577