LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal. Höjd 75 cm.

35512. LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal. Höjd 75 cm.

Metallstomme behängd med prismor. 6 ljusarmar.

Lösa prismor samt några med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715