GLAS, 19 delar, Orrefors, Kosta-Boda m m, 1900-talets senare del.

355123. GLAS, 19 delar, Orrefors, Kosta-Boda m m, 1900-talets senare del.

6 vinprovarglas; Höjd 17 cm.
6 martiniglas Kosta-Boda; Höjd 15 cm.
7 cognacskupor Orrefors; Höjd 10,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 vinprovarglas; Höjd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 037