FERNANDEZ ARMAN. "Mélodie Brossée II" Signerad Arman och numrerad H/C.

355113. FERNANDEZ ARMAN. "Mélodie Brossée II" Signerad Arman och numrerad H/C.

Komposition med penslar. Bildmått 74x54, ram 81x66 cm.

Glas med sprickor. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 107