VIKTOR EMANUEL BERGENDORF. Olja på papp-pannå. Landskap, signerad Bergendorf, otydligt daterad och betitlad.

355089. VIKTOR EMANUEL BERGENDORF. Olja på papp-pannå. Landskap, signerad Bergendorf, otydligt daterad och betitlad.

Möjligen Bretagne, slutet 1800. 43x62, ram 55x74 cm.

Ytsmuts, flugfläckar, ytliga nålstick, små buckor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 479