PALLE NIELSEN. Etsning, stadsvy med figurer. Signerad PN 72 samt numrerad 1230.

355044. PALLE NIELSEN. Etsning, stadsvy med figurer. Signerad PN 72 samt numrerad 1230.

Bildmått 12x17 cm, ram 37x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 553