STOLAR, 4 st, "Prisma", IKEA, 1960-tal.

3550246. STOLAR, 4 st, "Prisma", IKEA, 1960-tal.

Teak med fast stoppad ylleklädsel. Sitthöjd ca 43 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 750