MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

354996. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Stolar, 4 st.
Bord, längd 150, bredd 92, höjd 73 cm.
2 skivor á 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st.
2 skivor á 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 672