ERIK ABRAHAMSSON. olja på duk, signerad.

3549322. ERIK ABRAHAMSSON. olja på duk, signerad.

Sommarlandskap med kvällssol över sjö, 62x98 cm.

Mindre hål.

Tema

Nordisk konst och design

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre hål.

Tema

Nordisk konst och design

Antal besök: 702