TRÅGSOFFA, rokokostil. 1900-tal.

354918. TRÅGSOFFA, rokokostil. 1900-tal.

Längd 189 cm. Bredd 70 cm.

Skuren dekor med bronsering.

Smärre ytslitage/repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 189 cm. Bredd 70 cm.

Skuren dekor med bronsering.

Antal besök: 713