SIMON WHITFIELD. "Cut vase", stengods, monogramsignerad.

3548803. SIMON WHITFIELD. "Cut vase", stengods, monogramsignerad.

Höjd ca 15, diameter 11cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15, diameter 11cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 194