GÖRAN BRUNIUS. Olja på duk, "Björkskär, stugan vid viken", monogramsignerad.

354834. GÖRAN BRUNIUS. Olja på duk, "Björkskär, stugan vid viken", monogramsignerad.

37 x 54 cm.

Färgbortfall.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 54 cm.

Färgbortfall.

Göran Brunius (1911–2005)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 050