RING i gulguld, 14K, med diamant, ca 0,25 carat, totalvikt 2,8 gram.

354833. RING i gulguld, 14K, med diamant, ca 0,25 carat, totalvikt 2,8 gram.

Ring med brilliantslipad diamant ca 0,25 carat
Ringstorlek 16/52
Stämplad 585 BEE
Totalvikt 2,8 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek 16/52
Stämplad 585 BEE
Totalvikt 2,8 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 285