ERIK OLSON. Färglitografi, signerad, daterad -62 samt numrerad 115/260.

354829. ERIK OLSON. Färglitografi, signerad, daterad -62 samt numrerad 115/260.

Uppklistad på pannå
Bildyta 55 x 43 cm.

Bruksslitage samt slitage längs kanter.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppklistad på pannå
Bildyta 55 x 43 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 645