KARMSTOL, Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

354795. KARMSTOL, Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

Gråmålad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gråmålad.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 070