ARMBAND, 18K gulguld, vikt 3 ca gram.

354772. ARMBAND, 18K gulguld, vikt 3 ca gram.

Armlänk stämplad 750
Längd 16,5 cm
Vikt ca 3 gram.

Bruksskick.
Fattas en låsring.
Låset fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armlänk stämplad 750
Längd 16,5 cm
Vikt ca 3 gram.

Bruksskick.
Fattas en låsring.
Låset fungerar ej.

Antal besök: 614