MÅNSKENSAMPEL ,1900-talets början.

354746. MÅNSKENSAMPEL ,1900-talets början.

Månskensampel, glas, mässing.
Höjd 80 cm
Diameter 22 cm.

Skador mässing, ej genomgången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Månskensampel, glas, mässing.
Höjd 80 cm
Diameter 22 cm.

Antal besök: 919