TRATTGRAMMOFON, 1800/1900-tal.

354727. TRATTGRAMMOFON, 1800/1900-tal.

Trattens diameter 57 cm.

Omfattande slitage och skador. Trattens diameter 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trattens diameter 57 cm.

Antal besök: 790