SYSKRIN med tillbehör, NÅLDYNA, porslin samt LÅDSPEGEL.

354715. SYSKRIN med tillbehör, NÅLDYNA, porslin samt LÅDSPEGEL.

Syskrin full med tillbehör.
Nåldyna porslin tidigt 1900-tal höjd 13 cm.
Lådspegel björk 1800-tal.

Lådspegel med skador och omfattande slitage, nåldyna med slitage och fläckar på kjolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Syskrin full med tillbehör.
Lådspegel björk 1800-tal.

Antal besök: 1 009