SERVERINGSBESTICK, 2 delar, W&S Sörensen, Danmark, 1900-tal.

354714. SERVERINGSBESTICK, 2 delar, W&S Sörensen, Danmark, 1900-tal.

Längder 24 resp 28 cm.
Sterling silver.
Vikt med stålblad 190 g.
Etui medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder 24 resp 28 cm.
Sterling silver.
Vikt med stålblad 190 g.
Etui medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 437