KOLONNSKÅP, Karl Johan stil, 1900-talets första hälft.

354713. KOLONNSKÅP, Karl Johan stil, 1900-talets första hälft.

Höjd 143, diameter ca 52 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar. Enstaka fanérskador. Glipor/sprickor. Renoverat / kompletterat. Enstaka hyllbärande klossar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 143, diameter ca 52 cm.

Antal besök: 1 062