VAS, silver, Eric Råström för C G Råström, 1966.

354678. VAS, silver, Eric Råström för C G Råström, 1966.

Stämpelsignerad Q9.
Höjd 14,5 cm.
Vikt 252 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelsignerad Q9.
Höjd 14,5 cm.
Vikt 252 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 913