ÖRHÄNGEN med opaler, ett par samt HÄNGE, 18K gulguld, totalvikt 7,3 gram.

354675. ÖRHÄNGEN med opaler, ett par samt HÄNGE, 18K gulguld, totalvikt 7,3 gram.

Örhängen i filigranarbete besatta med solitär opal
Hänge med sten, längd ca 21 mm
Fäste stämplat med svensk kattfot
Totalvikt 7,3 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 7,3 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 727