ASTRI BERGMAN TAUBE. 3 st, reliefer, brons, signerade och numrerade 189/240 samt 233/240.

354664. ASTRI BERGMAN TAUBE. 3 st, reliefer, brons, signerade och numrerade 189/240 samt 233/240.

Monterade på skifferplattor, yttermått 35 x 35 cm samt 55 x 35 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 770