MOPED, SUZUKI, k50, 50 cc, 1970/80-tal.

3546543. MOPED, SUZUKI, k50, 50 cc, 1970/80-tal.

Blå kåpa. Inga handlingar medföljer.

Bruksslitage, ej genomgången, För fullständig genomgång vänligen besök auktionshuset. Sälja i befintliga skick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 854