Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
VAS, troligen onyx, omkring 1900-talets mitt.
354620. VAS, troligen onyx, omkring 1900-talets mitt.
Höjd ca 37 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 37 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 247