PIPA, med dekor av fågelklo, djur, i skinn fodral,1800-tal.

354604. PIPA, med dekor av fågelklo, djur, i skinn fodral,1800-tal.

Pipa i schatull, 1800-tal
Längd 14 cm.

Slitage, saknas munnstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pipa i schatull, 1800-tal
Längd 14 cm.

Slitage, saknas munnstycke.

Antal besök: 1 093