SJÖSKUMSPIPOR, 3 st silver dekor, 1800-tal.

354598. SJÖSKUMSPIPOR, 3 st silver dekor, 1800-tal.

1 st stämplad D3=1810
1 st Rikligt skuren med jaktmotiv.

Bruksslitage, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st stämplad D3=1810

Bruksslitage, lösa delar.

Antal besök: 726