ULRICA HYDMAN VALLIEN. Konstglas, skål, unik, Kosta Boda, 1900-tal.

354579. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Konstglas, skål, unik, Kosta Boda, 1900-tal.

Höjd 18 cm
Diameter 21,5 cm

Signerad: Kosta Boda unik 310 87 00 21 Ulrica H.V.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm
Diameter 21,5 cm

Smärre slitage.

Antal besök: 2 934