ROLAND SVENSSON. "Mount Nimba Range". Litografi. Signerad och numrerad 325/500.

354575. ROLAND SVENSSON. "Mount Nimba Range". Litografi. Signerad och numrerad 325/500.

Bildmått 31.5 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram. Glas sannolikt smutsigt på insida.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 31.5 x 44 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 480