BORD, glas och rotting, 1900-tal.

354546. BORD, glas och rotting, 1900-tal.

Med lös glasskiva.
Längd: 85, Bredd: 59, Höjd: 56 cm.

Bruksslitage.
Glasskiva med små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med lös glasskiva.

Bruksslitage.
Glasskiva med små repor.

Antal besök: 653